Logo

Kim jesteśmy?

LTS jest niewielką firmą z dużymi możliwościami. Siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, a nasze biuro usytuowane jest w Warszawie. Zasięg działań spółki jednak wykracza poza granice tych lokalizacji. Organizujemy transport w całej Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej.
Nasz zespół to niewielka grupa spedytorów, którzy dzięki determinacji, wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom są w stanie sprostać wielu wymagającym zadaniom stawianym przez klientów.

Firma

W związku z rosnącą chęcią wypróbowania swoich sił na rynku transportowym, w 2011 r. została założona działalność pod nazwą Vesper. Choć początki zwykle bywają trudne, udało się zbudować dobre imię firmy opierając się na zasadach konkretności w działaniu, rzetelności, elastyczności i kompleksowego podejścia do wyznaczonych zadań.
W związku z szybkim rozwojem, w 2015 r. działalność została przekształcona w spółkę LTS i pod jej szyldem rozwijamy się dalej. Sukcesywnie rozszerzamy grono klientów oraz zdobywamy cenne doświadczenie w branży.